Як правильно користуватися парфумами
Консультанти нашого інтернет-магазину, допомагаючи клієнтам купити парфуми на сайті, щодня відповідають на десятки питань про представлені у нас продукти. Розповідають про ліцензійну парфумерію, особливості її виробництва, види та типи парфумерної продукції, а також про те, як нею користуватися. Запитань багато: починаючи від того, як правильно наносити склад на зап'ястя і закінчуючи тим, чи можна використовувати прострочені парфуми та як витрачати флакон економно. Наші консультанти знають майже всі відповіді. Ми вирішили зібрати питання наших клієнтів в один список і розповісти у блозі про те, як правильно користуватися тією чи іншою парфумерною продукцією. Обов'язково ознайомтеся! Буде цікаво та корисно!
Що таке парфумерія з феромонами та як вона працює?
Феромони називають "гормонами кохання". Наприклад, у жіночих парфумерних композиціях вони посилюють вашу привабливість, підштовхують чоловіків до знайомства. Крім чарівного аромату мускусу, сандалу тощо, феромони у складі впливають на певні ділянки в головному мозку, що підвищують привабливість людини в очах іншої статі.
Отже, беремо парфуми із феромоном жіночі: як користуватися ними правильно? Наші фахівці рекомендують наносити невелику кількість продукту на відкриті пульсуючі ділянки шкіри. Досить зробити мазок або напівпшик на зап'ястя, шию, ключичну западину або згини ліктів.
Вкрай бажано не допускати змішування запахів з ароматом гелю для душу, молочка для тіла тощо.
Як використовувати композиції на основі олій?
Багато хто питає, як правильно використовувати масляні парфуми, і тут є багато збігів з феромонами.
Сучасні масляні парфуми – це безспиртові багатокомпонентні склади, в яких розчинником виступають природні олії. Вони можуть бути такими ж чарівними, як духи з феромонами.
У нашій колекції жіночих парфумів є ціла серія ліцензованих копій найкращих олійних продуктів.
Особливість такої продукції - відсутність "летючих" компонентів, що сприяє безпрецедентній стійкості та насиченості. Якщо ви сумніваєтеся, чи можна використовувати парфуми зі спиртом, можете скуштувати масляні суміші.
Запах зберігається від доби до 3 днів. Тому такі склади варто наносити дуже невеликими порціями. Як і у випадку з феромонами, достатньо буде мазка на пульсуючі ділянки шкіри.
Масляні парфуми створюють на шкірі найтоншу плівку, що також робить аромат стійким. Якщо хочете, щоб запах тримався довше, не варто терти ділянки, на які нанесено парфум.
І, звісно, не наносите рідину на одяг. Тканина не дозволить повністю розкритися складним букетом, а масляний склад може зіпсувати улюблені речі. З цієї причини потрібно уникати попадання складу на прикраси.
Ті ж поради можна застосувати до нішевих духів: як користуватися ними й що це таке ми навіть писали в окремій статті в нашому блозі. Тут слід додати, що нішевими продуктами точно не варто ділитися: вони розкриваються дуже індивідуально і на іншій людині можуть пахнути зовсім не так, як на вас.
Духи чи дезодорант?
Деякі клієнти, частіше за чоловіка, запитують, чи можна використовувати замість дезодоранту парфуми, туалетну воду? Ні, це два абсолютно різні продукти.
Дезодоранти мають антибактеріальну та протигрибкову дію, запобігаючи появі неприємного запаху. На ринку є безліч парфумованих дезодорантів (Deo Parfum), які містять 3-10% ароматичних речовин. Однак, антибактеріальний вплив є ключовим.
У той же час чоловічі парфуми, а точніше парфумована (Eau de Parfum) або туалетна вода (Eau de Toilette) – це композиції з летючого компонента – спирту, води та ароматного букету. Вони дарують тілу та одязі більш насичений вишуканий аромат, доповнюють образ, задають настрій.
Тобто діють продукти по-різному. Використовуються також – дезодорант зазвичай наносять на зону пахв, а парфумами цю зону бризкати не можна – надто сушать шкіру.
Парфуми для волосся - що це і як використовується?
Парфуми для волосся - не ходова продукція, т.к. про неї мало хто знає. Але ті, хто спробував бодай раз, часто стають постійними клієнтами. Продукт ще називають вуаллю, серпанком або ароматичним маслом для волосся і т.д. Це засіб, що поєднує в собі догляд та приємний аромат.
- Особливості продукту:
- Незмивний склад;
- Відсутність спирту;
- Великий вміст різних доглядаючих та захисних компонентів – олій, вітамінів, УФ-фільтрів тощо.
Концентрація парфумерної композиції не перевищує 2%, тому аромат буде дуже легким, але він збережеться до наступного миття.
Перед тим, як використовувати парфуми для волосся, пам'ятайте, що надмірна кількість засобів для догляду може погіршити стан волосся, обтяжувати його і створювати враження погано вимитої голови.
Склад наносять на сухе чисте волосся, вже укладене в зачіску. Зазвичай це роблять перед виходом із дому.
Як користуватися парфумованим спреєм для тіла?
Спреї для тіла за складом та змістом дуже близькі до парфумів для волосся. Body Spray також є доглядовим складом з невеликою концентрацією парфумерної композиції. Це можуть бути сонцезахисні засоби, засоби для оперативного зволоження та догляду за шкірою з термальною водою, мінералами та вітамінами. Продукт часто дуже стійкий, але відчутний близько до шкіри.
У нас часто запитують, чи можна використовувати спрей для тіла як парфуми, і це рідкісний момент, коли ми можемо позитивно відповісти на подібне запитання. Але є нюанс. Як правило, спреї успішно замінюють парфум у спекотний літній період. Запах на відкритій шкірі відчутний, але він не "душить".
У холодну пору року спреї можуть зволожувати шкіру, проте через шари одягу аромат буде практично невідчутним для оточуючих. Спреї наносяться виключно на тіло, суху шкіру, як правило, після душу.
Вони часто випускаються на підтримку лінійки продуктів певного аромату і містять відповідний набір нот.
Тому краще використовувати їх не замість парфуму, а разом із ним.
До речі, які духи краще використовувати влітку: ми рекомендуємо використовувати саме нашарування ароматів, тобто. ароматну лінійку продуктів із трав'яними нотками, нотками квітів чи цитрусових.
Як продовжити аромат та використовувати парфум економно?
Дамо кілька порад.
По-перше, важливо, який продукт ви обираєте. На ринку ароматів представлені різні продукти:
- парфумована (Eau de Parfum);
- туалетна вода (Eau de Toilette);
- одеколон (Eau de Cologne);
- нішеві, олійні продукти тощо.
Усі вони тримаються по-різному. Парфумована вода – довше, туалетна вода – менше. Значення має букет. Так, мускусні та амброві ноти, які часто зустрічаються в нішевій парфумерії, парфумах з феромонами тощо., здатні зберігати шлейф кілька днів. А, наприклад, цитрусові аромати зникають досить швидко.
Таким чином будьте готові до того, що легка денна туалетна вода, швидше за все, закінчиться швидше, ніж вечірня амбра.
Другий секрет стійкості полягає в тому, куди можна використовувати парфуми, як правильно їх наносити. Продукт буде найбільш відчутним, якщо нанести його на зап'ястя, за вушками, а також на рухливі частини тіла: внутрішній згин ліктя і під коліном. А також на пульсуючі точки. Це вилиці, шия та область декольте. Не треба душитися з ніг до голови. І терти там, де завдано аромату, не можна. Це зруйнує молекули продукту та не дасть аромату розкритися.
Ще один секрет, як економно використовувати парфуми полягає в нашаруванні аромату, тобто. використання парфумованої лінійки продукту - гелю для душу, лосьйону, спрею.
Що таке сухі чи тверді духи?
Сухі або тверді парфуми – це продукт на основі воску та ефірних олій. У нас часто запитують про те, як правильно використовувати сухі парфуми та в чому відмінність від звичайних. А відмінність полягає у відсутності спирту та ефіру у складі. І способом нанесення: їх наносять пальцем на точки Х.
На що звернути увагу:
- тверді парфуми можуть залишати плями на одязі через олії у складі. Це потрібно враховувати при нанесенні;
- продукт наносять пальцем або ватяною паличкою на пульсуючі зони. На відміну від звичайних духів продукт можна трохи розтерти на шкірі.
- виграшніше за все твердий парфум грає на зап'ясті, задній стороні шиї, внутрішніх згинах ліктів та колін, ключицях;
- сухі парфуми розкриваються тільки з часом, тому, якщо ви не відчули сильний аромат – просто зачекайте. Збільшувати кількість завданого кошти не варто. Досить пари мазків.
Більше по те, як правильно використовувати тверді парфуми, можуть розповісти наші фахівці телефоном.
Як дістати до дна флакона?
Іноді нам ставлять такі питання. Тут є каверза: якщо трубочка не дістає до дна флакона, значить ви зіткнулися з низькопробною підробкою. У якісній ліцензованій парфумерії з ОАЕ та Туреччини трубочка має бути тоненькою і за розмірами флакона. Розташовуватись прямо і доходити до дна флакона, в крайньому разі - бути трохи вигнутою і йти в кут флакона, але в жодному разі не "лежати" і не бути короткою.
Тому питання про те, як використовувати парфуми до кінця, у випадку з нормальним продуктом, не повинно бути.
- Як продавати парфумеріюУ цій статті ми розкриємо ключові стратегії та поради для успішного продажу парфумерії.Повна версія статті