Продавець Інтернет-магазин "Optparfum" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
8126 відгуків
УВАГА! ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗАЙМАЄ ДО 3 РОБОЧИХ ДНІВ.Детальніше

Парфуми спрей Elizabeth Arden Green Tea жіночі 10 мл

29,24 ₴

Показати оптові ціни

Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴

  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 19
Парфуми спрей Elizabeth Arden Green Tea жіночі 10 мл
Парфуми спрей Elizabeth Arden Green Tea жіночі 10 мл
Готово до відправки
29,24 ₴
+380 (63) 638-85-48
Менеджер
  • +380 (66) 638-85-48
    Менеджер Viber 380 (66) 638-85-48
+380 (63) 638-85-48
Менеджер
  • +380 (66) 638-85-48
    Менеджер Viber 380 (66) 638-85-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Аромат Elizabeth Arden Green Tea — це нескінченне море прохолоди та умиротворення, яке зробить спокійним і повним гармонії кожен день вашого життя. У чистих і ніжних пасажах цієї туалетної води виразно звучить прозора нота зеленого чаю, завдяки якій мелодія аромату має неймовірну освіжну силу. Пропонований запах буде ідеальним доповненням до вигляду активної дівчини, коханої розваги та вміють досягати своєї мети.

Занурення в пишність переливів Elizabeth Arden Green Tea подарує кожній жінці унікальну можливість насолодитися ароматом іскристого бергамоту та життєрадісного лимона, соковитого ревеню й бадьорої шкірки апельсина. Після такого інтенсивного цитрусового початку в композиції парфумів на перший план виходять м'якші ноти гвоздики, жасмину та мускусу, що надають його звучанню жіночність і чуттєвість. Пристрасні нотки амбри та кмину роблять аромат бентежним і заворожливим, а лаконічні переливи щавлю, дубового моху та зеленого чаю дарують спокій і умиротворення.

Характеристики
Основні
ВиробникElizabeth Arden
Вид парфумерної продукціїТуалетна вода
Тип ароматуЦитрусові
Початкова нотаЛимон, Бергамот, Шкірка апельсина, Ревінь
Нота серцяЖасмин, Дубовий мох, Амбра, Мускус, Гвоздика
Кінцева нотаЗелений чай, Дубовий мох, Амбра, Мускус, Гвоздика, Кмин, Жасмин
КласифікаціяЕлітна
Рік випуску1999
Об`єм10 мл
Країна виробникТуреччина
Оригінальністьліцензія
Інформація для замовлення
  • Ціна: 29,24 ₴